субота, 22 лютого 2014 р.

„Допоки серце мрію впізнає” (презентація збірки Л. Бенедишин „Нотабене”)


15 лютого в читальному залі Сокальської ЦРБ відбулось свято поетичного слова – презентація нової книжки віршів поетеси Сокальщини, члена національної спілки письменників України, відповідального секретаря літературно-мистецького об”єднання „Колос” – Любові Бенедишин. Це сьома поетична збірка. Називається вона „Нотабене”.
В ній авторка пропонує своїм читачам  звернути увагу на те, що в нинішній час болить, тривожить, захоплю кожного українця. І висловлює це в пристрасному поетичному слові.
Ведуча  - зав. відділом обслуговування ЦРБ Світлана Халупник розповіла про творчі здобутки поетеси і представила нову збірку „Нотабене” , яка вийшла в минулому році в м. Івано-Франківськ. Учні 8 „б” класу  Сокальської гімназії Бачинський Назар, Матолінець Остап , Лисяк Христина, Чемерис Христина, Джусь Мар”яна натхненно декламували вірші.
На зустріч з Любов’ю Бенедишин приїхали поети і письменники з м. Львова, Київа, Івано-Франківська – ціле сузір’я талановитих людей:
Ігор Павлюк
Ігор Гургула
Любов Долик (м. Львів)
Ярослав Петришин (м. Львів)
Ігор Гентош (м. Львів)
Світлана Костюк (м. Нововолинськ)
Юрій Височанський (м. Івано-Франківськ)
Євген Баран (м. Івано-Франківськ)
Оксана Лозова (м. Львів)
члени літературно-мистецького об’єднання „Колос” на Сокальщині
Юлій Лукомський
Володимир Полянчук
Ігор Дацюк та інші.
Вони вітали поетесу з подоланням ще однієї сходинки її поетичної майстерності, висловлювали захоплення її поезією людяною, правдивою, емоційною.
Любов Бенедишин подякувала всім присутнім за оцінку її творчості, поділилась планами на майбутнє. В цей день всі присутні святкової імпрези напоїли свої душі з криниці любові і добра, торкнулися серцем тих вузликів на пам’ять, де –
земне і незабутнє
Допоки серце мрію впізнає
Допоки тане в небі
Нота Бене.