середа, 25 січня 2017 р.

У 2005 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, згідно якої 27 січня увесь світ відзначає Міжнародний день пам’яті Жертв Голокосту.
Голокост ( з давньогрецької – «всеспалення») – найбільш розповсюджений термін, який позначає політику переслідування і знищення людей Єврейської національності нацистським режимом.

25 січня працівник районної бібліотеки для дорослих  Райковська Руслана   у ЗОШ – І-ІІІ ст. №2 учням 11 класу продемонструвала презентацію на тему «27 січня – Міжнародний день пам’яті Жертв Голокосту». Старшокласники мали змогу дізнатися про справжні масштаби цієї трагедії. Також, був проведений перегляд літератури на тему: «Голокост. Цього не можна забувати».Не припиняй розвиватися !
Продовжуємо ідею соціального проекту LASTLESSON, що організовував подію ЛІТ.ЕРА у котрій розвивали та поширювали ідею з цитатами без вказаних авторів.

«У моєму дитинстві не було мобільних телефонів і комп'ютерів, друкарські машинки - й ті були не в кожного письменника, то я писав справжні листи, заходив чи приїздив у справжні гості, волав під вікнами друзів та подруг і - головне - я вмів ... Старий індієць розповідав своєму внукові притчу. ''В душі кожної людини, - казав він, - йде одвічна боротьба, яка схоже на боротьбу двох вовків. Один вовк - це зло, брехня, ненависть, погані наші вчинки, егоїзм. Другий вовк- це добро, надія, гарні вчинки, любов до ближнього, вірність, віра.'' Ну і таке всяке, ти ж розумієш? Внук на мить замислився, а тоді запитав: ''Хто ж тоді перемагає, дідусю, в цій боротьбі?'' І дідусь йому відповів: '' Завжди перемагає той звір, якого ти ...''

                            Лариса Денисенко "Кавовий присмак кориці" – приходь  у Сокальську центральну районну бібліотеку за книгою.