вівторок, 23 жовтня 2018 р.

Коли закінчиться війна...

Війна... Ніби далеко та все ж поруч... Яка вона зблизька ми дізнались від очевидців, тих хто захищає наш спокійний сон і буденні клопоти.  АТО - як все починалось? - відеоперегляд підготовлений провідним бібліографом ЦРБ Ольгою Рижок нагадав присутнім про події, які призвели до початку війни. Віктор Телегій - бойовий командир батальйону 24 механізованої Королівської бригади та Галдзіцький Едуард - морський піхотинець 36 бригади десантно-штурмового батальйону розповіли користувачам Сокальської районної бібліотеки для дорослих про події на Сході, про військову техніку, визвольні бої, поранення та втрачених друзів. Книжковий перегляд "Неоголошена війна"від зав. відділом обслуговування Світлани Халупник зацікавив учасників заходу новинками сучасної літератури, яка висвітлює події на Донбасі.
Воїни усіх запевнили, що мирне небо над УКРАЇНОЮ настане дуже швидко. Ангелики підготовлені користувачами Сокальської районної бібліотеки для дітей стануть охоронцями для наших військовослужбовців.
Ми вдячні військовим за зустріч, за хвилюючі моменти, а відділу з питань культури, охорони культурної спадщини туризму та релігій Сокальської РДА за друзів, яких отримала бібліотека.