середа, 6 березня 2019 р.


Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас новим, неповторним.
З нагоди 205-ї  річниці від дня народження Т.Г. Шевченка в Сокальській школі-інтернат I-III ст. ім. Т.Г. Шевченка  працівники центральної районної бібліотеки для дорослих  Котик Г.С. , Кулик Х.О. спільно з бібліотекаром школи-інтернат Антонюк О.О. провели поетичний альбом «І вічно житиме його поезій сила» .
Учням 10 класу розповіли цікаві факти з життя поета, були процитовані твори Кобзаря. А також, був представлений документальний фільм про життя і творчість письменника.
Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну! Шевченкова поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу.
«Свою Україну любіть,
любіть її…
Во врем`я люте,
В останню тяжкую минуту
За неї Господа  моліть»

А в читальному залі центральної районної бібліотеки представлена портретна галерея Великого Кобзаря, національного символа України – Тараса Шевченка, присвячена 205-ій річниці від дня народження – «Звертає погляд свій до нас».