вівторок, 21 січня 2020 р.

В історії становлення незалежної України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія УНР проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.
22 січня ввійшло до національного календаря як велике державне свято- День Соборності України. До цього свята для користувачів Сокальської центральної районної бібліотеки було проведено історичну подорож на тему : « Україна Соборна – моя гордість і слава». Бібліотекар розповіла присутнім про становлення і розвиток українського національного державотворення , про Акт Злуки , який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, Соборну , національну державу. Ознайомила з тематичною поличкою « Сила народу- в єдності», на якій представлена література , що висвітлює тернистий шлях України до Соборності.
В цей день ми шануємо і тих новітніх Героїв, які зараз на східних рубежах нашої країни ціною власних життів боронять Україну від ворога .Вони пишуть нову історію нашої держави ,а ми ніколи не дозволимо забути її.