пʼятниця, 15 травня 2020 р.

Друзі!

До вашої уваги перекладено, видано і промоційовано   8 класичних і сучасних літературних творів Європи, завдяки проекту видавництва «Астролябія» «КЛАСИЧНА ТА СУЧАСНА ЄВРОПЕЙСЬКА ЛІТЕРАТУРА В УКРАЇНІ»                                 Книжкові новини                                

                                Нові надходження

  Для наших користувачів  бібліотечний фонд Сокальської ЦРБ поповнився новими книгами . Багато є цікавої та пізнавальної літератури, з якою ви маєте можливість ознайомитися і почитати, завітавши до бібліотеки після карантину.


    Батлер-Боудон Т.Філософія/ Том Батлер-Боудон.Пер. з англ. Н. Лавської.- К, КМ-БУКС.-2019.-К.-456с.
    Зверніть увагу на цю книгу. Понад 2000 років філософія була найкращим провідником у досвіді людського буття та справжньої природи реальності. Від Аристотиля, Платона, Конфуція та Геракліта в античні часи до раціоналістів  17 ст.-Декарта та Спінози , книга»50 видатних творів. Філософія» знайомить з основними працями, які формували філософію як дисципліну та стравили відчутний вплив на реальний світ.


Батлер- Боудон Т.50 видатних творів.Політика.- К,КМ-БУКС, 2019.-480 ст.
             Ця книга дає уявлення про твори провідних лідерів від Авраама Лінкольна й Вінстона Черчеля до Маргарет Тетчер, а також про твори, які змінили уми людей і світ.


   
 Берд М. 100 Ідей , що змінили мистецтво /Пер.з англ. О. Українця та  К . Дудки.- К.- 2019.-208с.
       Майкл Берд систематизує поворотні моменти історії мистецтва: від малюнків у печерах до стріт-арту. В цій книзі автор демонструє як нові засоби та технології радикально змінюють  способи творення мистецтва.

  Кучерук О.  Пам'ятники від слова пам'ять. Історичні розвідки /О. Кучерук.-  К, Парлам.- 2019.- 376 с.
 У книзі зібрано історії окремих пам'ятників і пам'ятних місць столиці України міста Києва. Видання буде цікаве усім, кого цікавить національна історія, історія культури і мистецтва України.Москоні Л. Їжа для мозку. Наука розумного харчування.- К, Наш формат, 2019 р.- 336с.
    Та якою має бути їжа для мозку? Чи здатна лише сама оливкова олія врятувати від «Альцгеймера»? Яка глюкоза потрібна нашому мозкові? І як зробити свій корисний раціон не лише поживним, а й смачним? На всі ці питання ви знайдете відповідь саме у цій книзі.


Оперний світ Соломії Крушельницької: путівник по операх з репертуару співачки.- Львів.- Апріорі, 164с.
         Ця книга присвячується славетній українській співачці Соломії Крушельницькій (1872-1952). Це наукове-популярне видання знайомить з оперним репертуаром співачки.
Шаповал Ю.І. Мить історії. 366 мініатюр про людей і події/ Юрій Шаповал.- Київ, Парлам.- 2019.- 400с.
             Видання розраховане на всіх ,хто цікавиться історією . Юрій Шаповал винайшов своєрідний , дотепний спосіб оживити історію. Зробити її фактом нашого повсякдення, прив’язати до свого життєвого досвіду кожного читача.


Сьогодні свій день народження святкує майстер своєї справи і просто чарівна жінка – директор Сокальської ЦБС Христина Євстахіївна!