вівторок, 26 травня 2020 р.

26 травня святкує свій день народження народний артист України Богдан БенюкБібліотекарі завжди радіють, коли отримують нові надходження. Новинками з радістю ділимось із вами, наші читачі. Представляємо вашій увазі  книги сучасної української авторки Марії Ткачівської. Пані Марія надзвичайно світла, відкрита і щира. В цьому ми пересвідчилися, коли письменниця відвідала сокальщину із своїм новим романом. 

Зустрічайте  книги Марії Ткачівської, які викличуть у вас різні емоції: сльози, сміх, любов, надію.«Я і мій Дон Жуан» - яскравий, живий, насичений гумором роман. Роман про кохання моложого подружжя, де жінка любить свого чоловіка, а він обертається в іншій «сонячній системі», сучасний Дон Жуан.


«Тримайся за повітря» - головна героїня роману дівчина Соломія, для якої перше кохання стало першим розчаруванням, виснажлива робота у Португалії, раптова хвороба малює світ у чорний колір. Але раптом зявляється він, той, хто допоможе втриматися там, де легко впасти…


«Голос перепілки» - роман про голод очима дитини, про життя в українському селі та німецькому передмісті, про любов, зраду, молодість і старість, про глухі кути та світло надії.