середа, 8 липня 2020 р.
Краса та здоров’я

«Догляд за собою 
повинен починатися
 в серці і душі. 
Без цього будь-яка
 косметика – безсила»
Коко Шанель


Пропонуємо до  вашої уваги огляд книг про красу і здоров"я:


Сергеєв С.Жіноча енциклопедія краси і здоров’я:4000 корисних порад. - Донецьк: ТОВ ВКФ» БАО», 2005.- 352с.

       На шляху до досконалості немає неможливого. Читачки всіх вікових категорій упевняться в тому, що ідеалу можна досягти власними силами. У цьому Вам допоможуть поради сучасних фахівців щодо створення красивої та гармонійної фігури, правильного використання косметичних засобів, ефективної боротьби з підступним целюлітом.
         З давніх давен до своєї краси жінки відносились із натхненням. Згадаймо Єгипетського фараона та неперевершену Клеопатру. Для багатьох наших сучасниць вона залишається взірцем краси. Навіть зараз, користуються її рецептами.
         Погодьтеся,  що навіть у сучасному житті багато залежить від зовнішнього вигляду особливо - це стосується  жінок.
         Як навчитись доглядати за собою Вам допоможе книга Сергеєва С. Жіноча енциклопедія краси та здоров’я.

                   

Білик Е.В.Худнути потрібно грамотно. – Донецьк: ТОВ ВКФ» БАО», 2005.-288с.

        Кожній жінці хочеться бути стрункою і привабливою. Найкращий спосіб досягти цього -  сісти  на дієту. Яка з дієт краща ? Якій можна довіряти?.
         Грамотне схуднення за індивідуальною програмою - не зовсім дієта. Скоріше,  це спосіб життя. Раціон,  дібраний у відповідності до вашої групи крові, та фізичні навантаження дозволять досягти стійкого результату – схуднення без будь-яких шкідливих наслідків.
         Позбутися зайвих кілограмів, набути гарної фізичної форми й відмінного самопочуття вам  допоможе книга Білик Е.В. Худнути потрібно грамотно.

                          
Вендровска З.100 хвилин на користь вроди. – Київ: « Медекол», 1993.- 95с.

        З книги Вендровскої З. 100 хвилин на користь вроди можна дізнатись корисні поради, що допоможуть жінці залишатися завжди вродливою, бадьорою, бажаною. Читачки також можуть дізнатись про рецепти різних косметичних засобів, правила раціонального харчування та комплекси гімнастичних вправ.
                     

Хаткіна М.О.Золота енциклопедія природної косметики: 5000 корисних порад.- Донецьк: ТОВ ВКФ «БАО», 2007.- 256с.

       В книзі Хоткіна М.О. Золота енциклопедія природної косметики можна дізнатись кращі рецепти, користуючись якими можна приготувати ефективний й недорогі засоби для догляду за шкірою, волоссям, нігтями тощо. Ви  зможете підібрати те, що підходить саме Вам – у цьому ще одне достоїнство природної, корисної, здорової косметики.
      Ця книга адресована представницям прекрасної половини людства, незалежно від віку й уподобань.      


В щасливі і сумні години,
Куди б нас не стелили шлях,
Не згасне вогнище родинне
В людських запалених серцях"
(Д. Білоус)

                                             

8 липня в Україні – День родини!          Святкування цього дня встановлено у день вшанування пам’яті  святих князя Петра і княгині Февронії Муромських, яких вважають взірцем подружньої любові та вірності, а також покровителем шлюбу .
           Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові підтримати нас теплом, порадою, допомогою, любов’ю. Родина немислима без любові. 
         В бібліотеці оформлена тематична поличка « Все починається з родини», на якій представлені книги, періодичні видання про традиції української родини, психології та родинне виховання.
         Пропонуємо до  вашої уваги огляд книг про родину:Ганіткевич М.,Ганіткевич Я.Родовід Ганіткевичів та споріднених родин:Львів, Вид-во «Коло»,2007.- 120с.
       У книжці проведено генеалогію роду Ганіткевичів  від початку  18 століття (1734р.) до наших днів (8-10  поколінь ) , описано Сокаль від першої половини 18 ст. і до нашого часу. Подано короткі біограми понад 550 осіб, наведені дати народження і смерті, професії , вид заняття, зацікавлення, участь в громадському житті, у національно-визвольних змаганнях.
       Подано окремі обширні спогади, уривки публікацій. Приведено 11 таблиць зі схемами родових дерев, книгу ілюструє 200 родинних  світлин. Добсон Дж. Путівник для родини: 490 запитань і відповідей/ З англ. пер. О.Гладкий. - Львів: Свічадо,2011.- 464 с.
       До книжки увійшли запитання та відповіді, які часто хвилюють родини і стосуються найрізноманітніших аспектів: виховання дітей, духовного життя сім’ї, загроз й труднощів, що постають перед подружжям.
      Відповіді автора ґрунтуються на двох надійних  й освячених віками джерелах: християнській системі цінностей і традиційному підході до подружжя й батьківства, який випливає з досвіду двох тисячоліть, що переходив від покоління до покоління. Також, автор спирається на всій багатолітній досвід психолога та консультанта з питань сім’ї, шлюбу й виховання дітей.


Кубінський П.  Родовід Кубінських - Панасів. – Нововолинськ: Формат, 2014.- 288с.
     У цій книзі автор намагався  закарбувати пам’ять про своїх пращурів, що жили в глибині більш як трьох століть. Кожному з них випала свою доля -  «хтось мав зовсім короткий вік , а хтось - аж надто багато років земного життя». Усі люди, зафіксовані в цій книзі з 1693 по 2014 роки, є історією родини автора. Кожна сторінка засвідчує світлу пам’ять теперішньому та майбутнім поколінням пращурів: Кубінських, Костиків, Панасів, Возьних. Однак, минуть роки – і ця книга буде доповнена новою історією.Орел Л. Українська родина: Обряди і традиції.- Київ: Вид-во ім. О.Теліги,2015.- 512с.
      У представленому етнографічному нарисі висвітлено звичаї та обряди українського народу, які здавна передавалися від покоління до покоління: Родини, хрестини, виховання дітей, молодіжні вечорниці, весільні обряди.
   Подано відомості про народне будівництво. Видання містить добірку народних пісень з нотами, фотографії та бібліографію.
        Пам’ятаємо, що основою народної моралі, її найвищим законом у всі часи була любов і повага до родини.